Десет от Волфсбург удържаха Лил (ВИДЕО)

Бойко Димитров Бойко Димитров

Волфсбург стигна до равенство 0:0 в мач от група "G" на Шампионска лига, въпреки че игра повече от половин час с човек по-малко. Джон Бруукс от тима на "вълците" бе изгонен за втори жълт картон.

През първото полувреме двата тима заложиха на доста дефанзивна тактика, като рядко поглеждаха към вратата на съперника. Поради тази причина сериозните голови положения липсваха.

Веднага след подновяването на играта Лил стигна до гол. В 48-ата минута Джонатан Давид се разписа. Радостта на футболистите на "песовете" обаче бе прекалено кратка, след като ситуацията бе разгледана с ВАР, а попадението не бе зачетено, тъй като малко по-рано топката бе напуснала очертанията на терена.

Байерн сгази Барселона насред ''Камп Ноу'', Мюлер изравни Румениге

Гостите от Германия останаха с човек по-малко около половин час преди края на срещата. Джон Бруукс бе изгонен за втори жълт картон.

В 97-ата минута Джошуа Гилавоги спъна съперников играч в наказателното поле на "вълците". Съдията Дани Маккели веднага посочи бялата точка. Реферът обаче получи сигнал, че ситуацията се разглежда с ВАР. В крайна сметка стана ясно, че наказателен удар няма. По този начин двата тима се задоволиха само с точка.