Илиан Илиев донесе победата на Аполон в дербито на Лимасол

Българският национал Илиан Илиев-младши донесе победата на Аполон с 1:0 като гост на АЕЛ в дербито на Лимасол от четвъртия кръг на кипърското футболно първенство. Илиев се разписа с удар от границата на пеналта в 53-ата минута и с първия си гол за сезона осигури четвърти пореден успех на тима си.

АЕЛ Лимасол остана с човек по-малко на терена, след като Керавнос бе изгонен с директен червен картон в 40-ата минута.

Илиан Илиев-младши отбеляза единственото попадение в срещата в 53-ата минута.

Аполон Лимасол е едноличен лидер в класирането с 12 точки и има пет точки аванс пред втория в класирането Арис.