Какъв гол... Александър Исак се подигра със защитниците на Евертън (ВИДЕО)

Евертън се бори за оцеляване във Висшата лига, а в четвъртък вечер прие Нюкасъл Юнайтед, но в крайна сметка „свраките“ спечелиха с 4:1. Един от головете обаче прикова вниманието на феновете.

При 2:1 за Нюкасъл в игра се появи Александър Исак, а малко след това „свраките“ поведоха и с 3:1. В 81-ата минута обаче шведът направи нещо наистина впечатляващо. Той пое топката по левия фланг и тръгна към вратата на съперника, като събра около себе си трима футболисти на Евертън. Той започна да прави трикове, като бранителите около него изглеждаха изключително нелепо. След това Исак тръгна по аутлинията, преодоля още един защитник на Евертън и пусна топката на празна врата на Джейкъб Мърфи, който реализира за 4:1.

Най-любопитното е, че официално асистенция не му бе отчетена по неясни причини. Това бе 16-ти мач на Исак във Висшата лига този сезон, в които той има 10 попадения.