Каляри на Десподов не се справи с Интер

Интер продължава с победите в италианската Серия А. Отборът на Антонио Конте победи Каляри във втория кръг от първенството с 2:1 като гости.

Головете за Интер отбелязаха Лаутаро Мартинес в 25-та минута и новодошлият Ромелу Лукаку, който вкара от изпълнение на дузпа в 72-рата.

Интересното бе, че Треньорът на „нерадзурите“ не бе направил промени в стартовия си състав и видяхме същите футболисти, които играха и в мача с Лече, който Интер спечели с 4:0. На резервната скамейка остана Алексис Санчес, който се присъедини преди броени дни към отбора.

За тима на Кирил Десподов точен бе само бразилецът Жоао Педро, който влезе като резерва и вкара гол в 50-та минута от срещата. Българинът не бе част от футболистите включени в групата за мача.

В двубоя между Аталанта и Торино победител е Торино, който като гостуващ тим успя да вкара три гола на домакините и мачът завърши 3:2 в ползва на гостите.

Дженоа-Фиорентина бе също доста интересен, като и тук голове не липсваха. Домакините надделяха, побеждавайки с 2:1 отбора на Фиорентина.

В друг мач от първенството Сасуоло и Сампдория направиха голово шоу за своите фенове. Домакините разгромиха гостуващия отбор като победиха с 4:1.

Удинезе и Парма също зарадваха привържениците си, които бяха дошли на стадиона, а и тези пред екраните. Парма успя да победи с 3:1 въпреки че не бе у дома.

Серия А ни даде възможност да гледаме и мача между отборите на Лече и Верона, като в този двубой не паднаха много голове и срещата завърши с 1:0 в ползва на Верона.