Шокиращ резултат - Атлетико размаза със 7:3 Реал в контрола

Атлетико Мадрид победи градския си съперник Реал със 7:3 в контролна среща от International Champions Cup в Ню Джърси!

До почивката "дюшекчиите" водеха с невероятното 5:0 след хеттрик на Диего Коста и попадения на Анхел Кореа и новото попълнение Жоао Феликс. Четвъртият гол на Коста направи резултата 6:0 в 51-ата минута!

Едва след това Начо вкара първи гол за "кралския клуб". Последваха много смени и червени картони за Дани Карвахал и героя Коста.

Витоло реализира за 7:1, а в последните 5 минути Реал успя да направи поражението по-почетно с попадения на Карим Бензема от дузпа и на Хавиер Санчес.