6 гола между Славия и младежите в контрола

3:3 завърши контролата между Славия и младежкия национален отбор, която се проведе на стадиона в квартал "Овча купел" в ранния неделен следобед.

Двубоят се превърна в страхотно голово шоу като до полувремето младежите водеха с 3:1, но в крайна сметка "белите" успяха да стигнат до ремито.

Първият гол дойде в 25-ата минута и бе дело на Светослав Ковачев, който направи отличен индивидуален пробив.

Още в ответната атака обаче капитанът на "белите" Дарко Тасевски изравни, след като при едно центриране в наказателното поле Ковачевич свали топката към македонеца и за него не бе проблем да реализира.

Националите поведоха за втори път в 37-ата минута, когато футболистът на Левски Здравко Димитров се озова очи в очи с Георги Петков и съумя с техничен прехвърлящ удар да преодолее опитния вратар.

Малко след това пък груба грешка в отбраната на Славия доведе до топка за Доминик Янков, който от малък ъгъл реализира за 3:1.

Този резултат се запази до 69-ата минута, в която Янис Карабельов намали пасива на Славия с мощен изстрел от далечно разстояние. 2 минути по-късно пък Николай Дюлгеров впечатли с фамозно изпълнение извън наказателното поле, възползвайки се от избита след корнер топка.