Телевизионна програма

Футбол

02:05 Ню Ингланд Революшън - Ню Йорк Сити ФКЛа Лига MAX Sport 4

14:00 Ница - МонакоЛига 1 Диема спорт 1

14:30 Дармщат - Динамо ДрезденВтора Бундеслига Диема спорт 3

15:00 Майорка - ВиляреалЛа Лига MAX Sport 4

15:30 ПСВ Айндховен - ФейенордЕредивизия MAX Sport 2

15:55 Бразилия - Панама, Свотвно първенство по футзал БНТ 3

16:00 Анже - НантЛига 1 Нова спорт

16:00 Брайтън & Хоув Албиън - Лестър СитиВисша лига Диема спорт 1

16:00 Уест Хям Юнайтед - Манчестър ЮнайтедВисша лига Диема спорт 2

16:30 Щутгарт - Байер ЛеверкузенБундеслига Диема спорт 3

17:15 Реал Сосиедад - СевиляЛа Лига MAX Sport 4

18:00 Олимпик Марсилия - РенЛига 1 Нова спорт

18:15 Ботев Враца - ЦСКАefbet Лига Диема спорт 1

18:30 Тотнъм Хотспър - ЧелсиВисша лига Диема спорт 2

18:30 Борусия Дортмунд - Унион БерлинБундеслига Диема спорт 3

19:30 Бетис - ЕспаньолЛа Лига MAX Sport 4

20:30 Славия - Лудогорецefbet Лига Диема спорт 1

20:30 Волфсбург - Айнтрахт ФранкфуртБундеслига Диема спорт 3

21:30 Парма - КремонезеСерия Б Нова спорт

21:45 Пари Сен Жермен - ЛионЛига 1 Диема спорт 2

22:00 Валенсия - Реал МадридЛа Лига MAX Sport 4

23:20 NFL: Лос Анджелис Чарджърс - Далас Каубойс, американски футбол MAX Sport 2

Тенис

16:00 BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург - финал (WTA 250) Sport+

18:30 Zavarovalnica Sava Portoroz, Порторож - финал (WTA 250) Sport+

Волейбол

17:00 Европейско първенство по волейбол, мъже, мач за 3-то място Ринг

21:00 Европейско първенство по волейбол, мъже, ФИНАЛ Ринг

ММА

02:00 UFC Fight Night: Смит срещу Спан MAX Sport 2

Колоездене

15:00 Обиколка на Словакия, четвърти етап Евроспорт 2

16:15 Световно първенство във Фландрия, часовник, мъже Евроспорт 1

Голф

01:00 PGA тур, Фортинет Чемпиъншип, трети ден Евроспорт 2

14:00 Dutch Open MAX Sport 2

17:30 Dutch Open MAX Sport 2

Автомобилизъм

02:30 Nascar Cup Series: Състезание в Тенеси MAX Sport 1

10:55 Германски шампионат за туристически автомобили Асен, квалификация, ден 2 Нова спорт

14:15 Германски шампионат за туристически автомобили Асен, състезание, ден 2 Нова спорт

20:25 Трофей на Германския туристически шампионат: Състезание Асен, състезание, ден 2 Нова спорт

Мотоциклетизъм

07:00 Световен шампионат, Бол д'Ор Евроспорт 1

10:40 Moto GP: Загрявка преди състезанието за Голямата награда на Сан Марино MAX Sport 1

12:00 Moto 3: Състезание за Голямата награда на Сан Марино MAX Sport 1

13:00 Световен шампионат в Сардиния, MX2, първо състезание Евроспорт 2

16:00 Световен шампионат в Сардиния, MX2, второ състезание Евроспорт 2