Адриан Андреев отпадна от турнира в Севиля

Българският тенисист Адриан Андреев отпадна от турнира от сериите "Чалънджър" в Севиля. Във втория кръг родният състезател отстъпи с 4:6 и 1:6 пред номер 95 в световната ранглиста Роберто Карбайес Баена.

Пол Макнами: Sofia Open е трамплин за българските тенисисти и мотивация за младите

Двубоят между Андреев и съперника му продължи час и 21 минути игра, като българинът спечели първите четири гейма в срещата, но след това загуби 11 поредни. Родният тенисист също така успя да реализира само два пробива в срещата, докато Баена завърши с 5 от шест възможности.