Алегри се завърна с успех начело на Ювентус (ВИДЕО)

Ювентус победи Чезена с 3:1 в първата си лятна проверка преди новия сезон. Срещата бе неофициално завръщане в клуба за Масимилиано Алегри, който се съгласи отново да застане начело на "старата госпожа".

Юве до голяма степен бе в експериментален състав, като единственото изключение бе Уестън Маккени, който изигра едно полувреме. След само 5 минути игра белгиецът Кони де Винтер откри резултата за Ювентус, а Маккени удвои преднината на тима в 34-та. Две минути по-късно Кристиан Шпенди намали за Чезена, но през втората част Матиас Суле върна преднината от два гола за "бианконерите".