Александър Николов се извини на Кучине Лубе Чивитанова, след като по време на живо предаване в платформата Twitch отправи директни обвинения относно напускането на иранеца Пория Хосейн.
Волейболист номер 2 в света разкритикува официалната версия на клуба, но след успеха с 3:0 гейма (25:17, 27:25, 30:28) срещу Сонепар Падуа в първенството се извини.
"Преди да говоря за мача, искам да се извиня на феновете, на клуба Лубе и най-вече на президента Фабио Джованели заради коментара, който направих относно ситуацията с иранеца Пория Хосейн. Казаното беше инстинктивно, тъй като се почувствах зле заради съотборник и видях написани много лоши неща за него. Не от клуба, но в италианските социални мрежи. Това беше импулсивна реакция и съжалявам за казаното", коментира Николов.
"Аз съм част от Лубе, винаги съм бил и ще бъда. Г-н Джованели ми даде най-големия шанс в живота и той не заслужава такива думи от мен. Извинявам се още веднъж", добави българинът.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS



