Старши треньорът на Реал Мадрид – Карло Анчелоти, сподели мнението си след тежкото поражение с 0:3 като гост на Арсенал в първи мач от четвъртфиналите на Шампионска лига.
„За един час отборът игра добре, след това допуснахме голове от статични положения. Отборът падна психически, това е тежка загуба. В реванша трябва да направим всичко, за да опитаме да се възстановим“, започна Анчелоти.
„Липсваше футбол. Преди двата гола играта беше равностойна, владееха топката. Трябва да гледаме напред, да се жертваме, да мислим какво можем да направим, да го направим заедно и да го направим още веднъж“, продължи той.
„Обрат? Много е сложно, но трябва да опитаме от първата до последната минута“, сподели в заключение Карло Анчелоти относно ответната среща на „Сантиаго Бернабеу“ другата седмица.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS