Анте Шимунджа: През първото полувреме не работихме като отбор

Старши треньорът на Лудогорец Анте Шимунджа сподели мнението си след второто равенство на разградчани в контролите в Турция. След 1:1 с Висла Краков, днес "зелените" завършиха 3:3 с Волфсбергер.

Лудогорец навакса два гола пасив срещу австрийци

"Видях и добри и лоши неща. През първото полувреме не работихме през цялото време като отбор и в резултат на това допуснахме попадения. В последните 15 минути успяхме да вкараме, защото играхме по-добре. Мисля, че второто полувреме беше по-добро за нас. Трябваше да бъдем агресивни. Знаем, че имаме някои проблеми, но не е нормално да не играем по начина, който искаме.

Вярваме, че ще започнем да действаме като тим и тогава нашата класа ще изпъкне. Изясняването на стартовата 11-орка е много труден процес. Имаме още четири двубоя, в които трябва да изчистим това. Всеки ще получи своите минути, за да може да опита да проправи своя път към стартовия състав.