Антонио Вутов завърши сезона в Унгария с гол

Антонио Вутов завърши сезона в Унгария с гол. Тимът му Мезьокьовешд-Жори размаза МТК Будапеща с 5:1, а българският нападател отбеляза петото попадение в 64-ата минута.

Мезьокьовешд-Жори нямаше победа в предишните си 6 мача, заради което се лиши от шансове да участва в евротурнирите. Отборът приключва кампанията с 42 точки, колкото има и МТК, и заема осмо място преди двубоя на Уйпещ срещу Залаегерсег.

Босненецът Марин Юрина откри резултата още в 1-ата минута, а в края на полувремето Даниел Наги се разписа за 2:0. През втората част Тиаго Ферейра си вкара автогол, а после Шандор Вайга и Вутов доведоха нещата до 5:0, преди Роланд Варга от дузпа да реализира почетното попадение за МТК. Вутов бе сменен в 69-ата минута.