Антов за пореден път изгледа мач на Монца от пейката

Валентин Антов изгледа пореден двубой на Монца от пейката. Бившият защитник на ЦСКА попадна сред избраниците на Джовани Стропа за срещата от 12-ия кръг на Серия Б срещу Кротоне, завършила при резултат 1:1, но така и не се появи в игра. Това бе шести пореден мач за Антов, в който той остава на пейката без да запише дори минута на терена.

Александър Димитров повика Силвестър Джаспър при младежите

Монца поведе още в 17-ата минута с попадение на Андреа Колпани. След почивката обаче домакините от Кротоне натиснаха съперника и стигнаха до изравнителен гол малко преди края на редовното време. Негов автор стана Годфред Донса. Малко преди това Милош Вулич удари гредата на Монца.

След равенството Монца е 10-и в класирането с актив от 18 точки, докато Кротоне е на 18-ата позиция и е в зоната на изпадащите с едва 8.