Аржентинският голмайстор на Берое Леандро Годой без никакво съмнение е най-ключовият футболист в efbet Лига. Няма друг играч с по-голяма стойност от него за своя отбор.
Със своите 16 гола, той е донесъл най-много точки за тима си, а също така е вкарал повече от половината голове за Берое в шампионата.
Старозагорският отбор е реализирал общо 30 попадения, а Годой е вкарал 16 от тях, което е повече от 50%.
Той има най-голяма роля сред играчите в първенството и е футболистът с най-голямо значение за даден отбор в шампионата.
Головете на Годой са спечелили най-много точки от всички футболисти в efbet Лига.
Бившият нападател на Расинг Клуб има и два хеттрик с екипа на Берое през настоящия сезон.
Проблемът за Берое е, че ще трябва да се справя без Годой в следващите два мача срещу Арда и Ботев Пловдив, за които аржентинецът е наказан за натрупани жълти картони. Без него в състава си, футболистите на Хосу Урибе се представят много по-неубедително.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS