Ас на ЦСКА блести за родината си в приятелска среща

Футболистът на ЦСКА Жираир Шагоян се отличи с попадение при головото равенство между Армения и Косово. Двубоят завърши при резултат 2:2, а асът на „армейците“ прекара 84 минути на терена. Срещата се изигра на стадион „Фадил Вокри“ в Прищина.

Едгар Бабаян комбинира с Жираир Шагоян, който прати топката във вратата на Косово в 24-ата минута. В началото на второто полувреме Лирим Кастрати изравни от дузпа за косоварите.

След добра комбинация между Артур Серобян и Камо Ованесян, вторият отново възстанови аванса на Армения. Само Донат Рудани да изравни резултата във втората минута на добавеното време на срещата.

Армения ще изиграе още една контрола на 19 ноември, когато тимът ще гостува на Албания.

Още един отпадна от сметките на Саша Илич за гостуването на Черно море (ВИДЕО)

Саша Илич: Очаква ни изключително труден мач срещу Черно море, имат фантастичен треньор (ВИДЕО)