Драматичното равенство 1:1 между Спартак Варна и Добруджа бе съпътствано и от сериозно напрежение по трибуните на „Коритото“.
„Жълто-зелените“ изравниха с автогол на Димо Кръстев в края, а от телевизионните камери се видя и стълкновение в един от секторите. Наложи се и намеса на стюардите, а сред основните действащи лица бе Здравко Серафимов, син на боса на Добруджа – Сергей Серафимов. Преди няколко дни от Локомотив София излязоха с позиция срещу силния човек при „жълто-зелените“ и неговото поведение на трибуните.
В същия момент имаше словесна конфронтация и на терена, където Ясен Петров и човек от щаба му получиха червени картони. Старши треньорът на Добруджа поиска обяснение от съдията Любослав Любомиров на висок тон, след което дойде и санкцията от пернишкия съдия.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS




