Български голове в Унгария и Хърватия

Двама български футболисти се разписаха в европейските първенства днес. Георги Миланов реализира попадения за своя МОЛ Фехервар, който спечели гостуването на Капосвар с 2:0. В същото време Борислав Цонев вкара за хърватския си отбор Интер Запрешич. Тимът на българина обаче загуби от Локомотив Загреб с 1:3.

Десподов с нов фурор в Австрия - два гола и асистенция (ВИДЕО)

В Унгария Миланов бе точен още в 3-ата минута, а в 52-ата Футач направи 2:0. В друг мач от унгарското първенство с българско участие Пушкаш Академия загуби с 1:3 от Уйепещ у дома, а Камен Хаджиев бе титуляр за своя тим.

В Хърватия Борислав Цонев се появи в игра в 76-ата минута на двубоя, а 5 по-късно се разписа при резултат 2:0 за съперника.