Българският национал Йоан Стоянов се превърна в герой за своя Секция Нес Циона при гостуването на 23-кратния шампион на Израел Макаби Тел Авив в среща от 11-ия кръг на местното първенство, завършил наравно 1:1.

Домакините излязоха напред в резултата в 21-ата минута с попадение на Еял Голаса. Само седем минути по-късно Секция остана с човек по-малко след директен червен картон на Усман Мохамед.

Въпреки това, Йоан Стоянов изравни резултата в 42-ата минута, а до края на мача повече попадения не паднаха. Гостите останаха с девет души на терена в 87-ата минута, когато Анж-Фреди Плумен.

С този резултат Макаби Тел Авив събира 23 точки на второто място, на една зад шампиона Макаби Хайфа. Отборът на Йоан Стоянов е последен с девет пункта.