Българският национал и юноша на Левски Марин Петков поздрави "сините" за дългоочакваната шампионска титла. Футболистът направи това по време на пресконференцията на националния отбор преди контролата срещу Черна гора в Пловдив.

Петков, който дълги години бе част от „сините“, отправи специално послание към феновете, вече бившите си съотборници и всички хора, които работят около отбора.

Специален поздрав към „сините“

„Тук е моментът да честитя чаканата титла на всички фенове на Левски, вече бившите ми съотборници и хората в клуба – масажисти, доктор, терапевти и всички, които са около отбора“, заяви Марин Петков.

Той подчерта, че успехът е важен не само за футболистите и привържениците, но и за всички служители в клуба, които са били част от трудните години.

„В последните 6 години те преживяха не по-малко от всички фенове. Те изживяха много и трябва да бъде отдадена тяхната чест“, добави Петков.

Марин Петков: За мен контроли с националния отбор няма

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS