Българските боксьори спечелиха седем медала на турнира за купа "Черна гора" в Будва

Даниел Кирилов спечели сребърно отличие в категория до 56 килограма на международния турнир по бокс за юноши и младежи за купа "Черна гора" в Будва.

Кирилов загуби на финала при младежите от украинеца Айдер Абдураимов в последната сесия от надпреварата.

Така българските боксьори заслужиха общо седем медала.

Със златни отличия се поздравиха Любослав Методиев (50 кг, юноши) и Георги Стоев (91 кг, младежи). Още едно второ място извоюва Викторио Илиев (54 кг, юноши).

С бронзови медали останаха Георги Караколев (48 кг, юноши), Жан-Божидар Сидеров (70 кг, юноши) и Румен Руменов (69 кг, младежи).