Барса сгази Химнастик в първата си контрола

Барселона разгроми с 4:0 Химнастик в първата си контрола преди началото на новия сезон в Примера дивисион. В герой за каталунците се превърна Рей Минай, който реализира хеттрик. Едно попадение добави Алекс Коядо.

Барселона приключва подготовката си срещу РБ Залцбург

През първото полувреме двата тима така и не успяха да реализират попадение. След почивката обаче Рей Минай се разписа в 60-ата минута. В 85-ата Коядо направи резултата 2:0 за Барса, преди Минай да вкара втория си гол само 60 секунди по-късно. В 90-ата минута отново Минай бе точен, като оформи своя хеттрик и крайния резултат.

Барселона: 13. Нето, 2. Сержиньо Дест, 3. Жерар Пике, 7. Юсуф Демир, 8. Миралем Пянич, 9. Ескобар, 12. Рики Пуч, 18. Балде, 20. Сержи Роберто, 21. Пеке Поло, 23. Самюел Умтити