Голямата новина в лагера на Барселона е факт - треньорът Ханзи Флик потвърди на пресконференция, че е постигнал споразумение за подновяване на договора си с клуба до 2028 г., като в контракта е заложена и опция за допълнителен сезон. Самият Флик разкри подробности около споразумението, изразявайки задоволството си от постигнатите условия.
Много съм щастлив, както за себе си, така и за това, че давам на моя екип увереността да работим заедно още една или две години. Много треньори биха се радвали на договор за 3, 4 или 5 години, но в случая с Барса е добре да го ограничим и аз оценявам това. Ще бъдем тук до 2028 г. и ще видим; ако всичко върви добре, ще вземем решение за още една година. Клубът има това право, аз също, и това е добро споразумение.
до 2028 година“
В емоционално изказване, белязано от скорошната загуба на баща му, Флик сподели, че последните дни са му показали ясно, че е „на правилното място“. Той изрази дълбоката си благодарност за подкрепата към него и семейството му и увери, че е напълно готов за предизвикателствата на следващия сезон.
Предстои ни огромен ангажимент да работим по-усърдно, да достигнем най-високо ниво и да печелим титли.
Ханзи Флик не скри и най-голямата си амбиция начело на „каталунците“. Той говори открито за мечтата, която обединява целия клуб и неговите привърженици.
Всеки има тази невероятна мечта да спечели Шампионската лига. Ще опитаме отново и това е, което мога да кажа. Благодарен съм, че ми дадоха доверието да работя тук още много години
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS


