Нападателят на Реал Мадрид Карим Бензема се върна към реванша от осминафиналите от Шампионска лига срещу ПСЖ, в който отбеляза хеттрик и класира „лос меренгес“ напред. Той определи нощта като незабравима, но заяви, че не е сигурен дали това е най-добрият му мач с екипа на Реал.
„Това бе една незабравима нощ – класирането, атмосферата, головете, обрата... Щастлив съм и се гордея, но това се дължи на усилията на целия отбор – на тези, които бяха на терена, както и на тези, които нямаха възможност да влязат, разбира се и на треньорите. Беше вълшебна нощ за всички“, каза Бензема.
„Не знам дали това е най-добрият ми мач за Реал Мадрид. Да не забравяме и финала на Шампионска лига срещу Ливърпул. Това бе много важен мач“, добави французинът.
Dsport е и във Viber! Присъединете се и бъдете преди всички
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS