Без победител между Хетафе и Реал Сосиедад

Хетафе и Реал Сосиедад не се победиха в 32-рия кръг на Ла Лига, завършвайки 1:1.

След спечелената точка Реал Сосиедад събра актив от 51 на шестото място, докато Хетафе остава девети с 40 точки.

Гостите поведоха в резултата още преди да е изминал четвърт час игра. Шералдо Бекер с много хубав прехвърлящ пас намери Андер Баренечеа, който с глава прати топката в опразнената врата за 0:1 в 13-ата минута.

В 29-ата минута Мейсън Грийнууд откри непокрития Латаса Фернандес с перфектно центриране, а испанецът без проблем изравни резултата.

В добавеното време на първата част Арсен Захарян стреля от границата на наказателното поле, но Давид Сория лесно улови.

В 55-ата Оскар Арнаис разстресе десния страничен стълб от статично положение.

В 71-ата минута Хайме Мата овладя отбита топка и се опита да я прати в целта, но Алекс Ремиро се намеси решаващо.

Касорла за Овиедо: Бих играл безплатно, но не е позволено