Спортно-техническата комисия към БФС публикува програмата на мачовете до края на 2019 година.

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 31.10.2019 г

  • Срещата от ХV-ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „Лудогорец 1945“Рз и ФК „Хебър 1918“ Пз – ще се играе на 09.11/събота/2019 г. от 14.30 часа, вместо на 11.11/понеделник/2019 г.

  • Срещата от ХV -ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „ЦСКА 1948“ и ПФК „Пирин“ Бл – ще се играе на 08.11/петък/2019 г. от 19.00 часа, вместо на 10.11/неделя/2019 г.

  • Срещата от ХVI -ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „Нефтохимик 1962“ Бс и ФК „Локомотив“ Сф – ще се играе на 24.11/неделя/2019 г. от 12.15 часа, вместо на 23.11/събота/2019 г. и ще се излъчва по Диема спорт.

  • Срещата от ХVI -ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „Хебър 1918“ Пз и ФК „Ботев“ Гълъбово – ще се играе на 24.11/неделя/2019 г. от 14.30 часа, вместо от 12.15 часа и няма да се излъчва по Диема спорт.

  • Срещата от ХVII-ти кръг на Първа лига, между отборите на ПФК „Ботев“ Пд и ФК „Етър“ ВТ – ще се играе по програма на 25.11/понеделник/2019 г. от 17.30 часа, вместо от 15.00 часа и ще се излъчва по Диема спорт.

  • Приема предложената програма за провеждане на 1/8 Финал Купа България

1/8 Финал Купа България

Дата

Домакин

Гост

03.12 /вторник/

Берое

-

ЦСКА 1948

14.30

Диема спорт

Славия

-

Ботев Пд

17.30

Диема спорт

04.12 /сряда/

Септември

-

Лудогорец

13.30

Диема спорт

Ботев Гъл

-

Витоша

15.00

Ботев Вр

-

Кариана

16.00

 

Левски

-

Черно море

17.30

Диема спорт

05.12/четвъртък/

Арда Кж

-

ЦСКА –София

13.30

Диема спорт

Локомотив Пд

-

Литекс

17.30

Диема спорт

  • Срещата от 1/8 финала на Купа България между отборите на ПФК „Арда“ Кж и ПФК „ЦСКА-София“ ще се играе на ст. Арена Арда град Кърджали.

  • Приема предложената програма от XVIII -ти до XX -ти кръг на Първа лига, както следва:

XVIII кръг

29.11 /петък/

Етър ВТ

-

Славия

16.30

Диема спорт

30.11 /събота/

Черно море

-

Ботев Вр

12.30

Диема спорт

Царско село

-

Ботев Пд

15.00

Диема спорт

Берое

-

Левски

17.30

Диема спорт

01.12 /неделя/

Локомотив Пд

-

Арда Кж

12.00

Диема спорт

Витоша

-

Дунав

14.30

Нова спорт

ЦСКА –София

-

Лудогорец

18.00

Диема спорт

XIX кръг

06.12 /петък/

Царско село

-

Етър ВТ

17.00

Диема спорт

07.12 /събота/

Ботев Пд

-

Берое

14.15

Диема спорт

Лудогорец

-

Черно море

16.30

Диема спорт

08.12 /неделя/

Ботев Вр

-

Славия

12.00

Нова спорт

Арда Кж

-

ЦСКА –София

14.15

Диема спорт

Левски

-

Витоша

16.30

Диема спорт

09.12/понеделник/

Дунав

-

Локомотив Пд

17.00

Диема спорт

XX кръг

13.12 /петък/

Етър ВТ

-

Ботев Вр

17.00

Диема спорт

14.12 /събота/

Берое

-

Царско село

12.00

Нова спорт

Черно море

-

Арда Кж

14.15

Диема спорт

ЦСКА –София

-

Дунав

16.30

Диема спорт

15.12 /неделя/

Витоша

-

Ботев Пд

12.00

Диема спорт

Локомотив Пд

-

Левски

14.15

Диема спорт

Славия

-

Лудогорец

16.30

Диема спорт

  • Приема предложената програма за XVII -ти и XVIII -ти кръг на Втора лига, както следва:

XVII кръг 14.30

29.11 /петък/

Локомотив ГО

-

Септември Сф

13.30

Диема спорт

30.11 /събота/

Ботев Гълъбово

-

ЦСКА 1948

13.30

Локомотив Сф

-

Хебър Пз

Спартака Пл

-

Нефтохимик 1962

Спартак Вн

-

Кариана

Поморие

-

Литекс

Монтана

-

Черноморец Бч

15.00

02.12/понеделник/

Лудогорец ІІ

-

Пирин Бл

Струмска слава

-

Почива

XVIII кръг 14.00

07.12 /събота/

Локомотив Сф

-

ЦСКА 1948

12.00

Диема спорт

Спартака Пл

-

Хебър Пз

Поморие

-

Черноморец Бч

Спартак Вн

-

Нефтохимик 1962

08.12 /неделя/

Струмска слава

-

Септември Сф

Ботев Гълъбово

-

Лудогорец ІІ

Монтана

-

Кариана

15.00

09.12/понеделник/

Локомотив ГО

-

Литекс

Пирин Бл

-

Почива

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS