БФС обяви програмата на националите преди първите квалификации

dsport.bg

БФС обяви програмата на националния отбор на България преди първите две квалификационни срещи за Евро 2024 срещу Черна гора, която ще се играе на 24 март и Унгария, която е 3 дни по-късно.

Лагерът на националите започва на 20 март в Разград, а Младен Кръстаич ще даде пресконференция на 23 март.

Официалната тренировка на „лъвовете“ ще стартира в 11 часа на базата ва Лудогорец

България излиза срещу Черна гора в първото си домакинство от квалификациите на 24 март от 19:00 ч. на ст. „Лудогорец Арена“.

На 26 март представителният ни тим ще отпътува за Будапеща с полет от летище Варна, а пресконференцията на Младен Кърстаич е насрочена за 18:00 ч. местно време на ст. „Пушкаш Арена“. Половин час по-късно ще започне официалната тренировка на отбора ни, която ще е отворена за медиите през първите 15 минути.

Двубоят срещу Унгария е на 27 март от 20:45 ч. местно време на „Пушкаш Арена“. Националите ни ще се приберат в България с полет до летище „София“ на 28 март около обяд.

Efbet Лига срещу топ 5 първенствата - колко често се вкарва в България?

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS

Станете част от новата платформа на dsport!

Слушайте ексклузивните аудиоистории на Томислав Русев и Ирина Русева за най-щурите предавания на футболни мачове по Дарик радио, традиционен седмичен обзор с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и останалите звезди на футбола само в страницата на dsport в Patreon! Включете се тук

Прочетете още