Бившият английски национал Киърън Дайър разкри за сериозен здравословен проблем. Той се нуждае от трансплантация на черен дроб, но към момента не се намират донори.
„Влошавам се всеки ден, но знам, че не съм в много спешна категория и ще се наложи да изчакам няколко месеца. Няма достатъчно донови. Завися от нечий лош късмет, за да оцелея и да имам втори шанс за дълъг и щастлив живот. Ако това се случи, няма да пропилея тази възможнос и ще направя всичко възможно да се гордеят с донора ми“, заяви Дайър пред „Daily Mail“.
Бившият национал на Англия е юноша на Ипсуич, като прекарва цялата си кариера на Острова. Той игра още за Нюкасъл, Уест Хем, КПР и Мидълзбро. За „трите лъва“ има 33 мача, като игра на Мондиала през 2002 и Европейското първенство две години по-късно.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS