Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров заяви след успеха с 3:1 в дербито срещу ЦСКА, че по начина, по който „сините“ играят и побеждават, ще станат шампиони.  

„Победата показва постоянство. Преди една седмица също заслужавахме победата, бяхме на крачка от нея. Взехме си поука от последния мач и мисля, че резултатът, който постигнахме днес можеше да бъде по-изразителен“, сподели Боримиров.  

„Поздравявам нашите футболисти, треньорското ръководство и нашия 12-ти играч, нашата прекрасна публика“, добави той.

Веласкес за Вуцов: Той доказа, че е голям професионалист и голям вратар

„Ние не гледаме какво прави Лудогорец или някой друг отбор. Това е поредната малка крачка, която я правим ние в нашия план, който сме го начертали още в самото начало. Мечо Пух е казал: „Колкото повече, толкова повече.“

Веласкес: Определено заслужавахме победата, благодаря на играчите и публиката

„По начина, по който играем и побеждаваме, мисля, че ще бъдем шампиони“, завърши Боримиров.

Левски обърна експериментален ЦСКА и сложи ръка върху титлата, „сините“ на дни от 27-ата

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS