Босна продължава да няма победа при Петев

Националният отбор на Босна и Херцеговина продължава да няма победа под ръководството на Ивайло Петев. Тимът на родния специалист загуби с 0:2 контролата си срещу Дания.

Домакините започнаха по-добре срещата и поведоха в резултата в 18-ата минута. След грешка в защитата на Босна топката попадна в краката на Мартин Брайтуайт и офанзивният футболист на Барселона не сгреши за 1:0. В 73-ата минута датчаните стигнаха до второ попадение. След центриране от корнер Андреас Корнелиус се оказа най-съобразителен и с глава прати топката в мрежата на гостите.

Двубоят бе четвърти за Ивайло Петев начело на националния отбор на Босна и Херцеговина, като до момента той няма записана победа. Серията без успех за тима пък продължава от края на 2019 година.