Брест спечели с 2:1 гостуването на Реймс във френската Лига 1. Всички голове паднаха през първото полувреме. Успехът за Брест е четвърти от началото на сезона, а Реймс инкасира трета загуба.

Още в 4-ата минута гостите поведоха. Роман Февр стреля и прати топката в долния десен ъгъл, като не остави никакъв шанс на вратаря на Йехван Диуф.

В 18-ата минута резултатът стана 0:2. Футболистите на Реймс направиха бърза контраатака, топката стигна до Мама Балде, който отбеляза за 0:2.

След 11 минути домакините върнаха едно попадение. Джоузеф Окуму надскочи защитата във вратарското поле и с глава отбеляза в десния ъгъл на вратата за 1:2.

Ситуацията бе преразгледана за евентуална засада, но в крайна сметка голът бе зачетен.

В 67-ата минута Брест вкара и трето попадение. Ибрахим Салах вкара във вратата на домакините, но попадението не бе зачетено заради засада.

Домакините бяха близо до изравнителния гол в 84-ата минута. Джоузеф Окуму засече топката с глава, но топката мина над вратата.

2-ра, 6-а, 8-а минута – 1:2, но после стана страшно