Кремонезе отстъпи с 2:3 на Палермо в среща от 19-ия кръг на италианската Серия „Б“. Българският защитник Валентин Антов започна като титуляр за гостите и остана на терена до последния съдийски сигнал.

Палермо стигна до успеха драматично с обрат в самия край. В герои за домакините се превърнаха Федерико ди Франческо и Лео Щулац, които вкараха в 72-ртата и в 7-ата минута на добавеното време. Третият гол за Палермо беше дело на Йонуц Неделчеару през първата част.

Иначе за Кремонезе точни бяха Паоло Гильоне в 7-ата и Микеле Кастанети в 32-ата. В началото на втората част пък Антов и съотборниците му бяха разочаровани, след като тяхно попадение не беше зачетено заради засада след намеса на ВАР.

След поражението Кремонезе е шести в класирането с актив от 32 точки, с три по-малко от втория Венеция. Лидер засега остава Парма с 41.