Царско село спечели с 2:1 срещу Берое в исторически мач. "Царете" за първи път играха на своя стадиона в полите на Витоша след като преди няколко дни получиха лиценз.

Дебютен гол за домакините вкара Антон Карачанаков. Крилото, който преди време бе част от Берое, откри резултата в 21-ата минута с красив удар.

Мартин Камбуров объче продължи да вкарва и успя да възстанови равенството 5 минути преди почивката.

През второто полувреме Берое не показа почти нищо в предни позиции. Това даде сили на "царете", които успяха да стигнат и до трите точки. Точен бе Антонио Георгиев в 71-ата минута.

Така Царско село има вече 8 точки след като постигна първа домакинска победа и общо втори успех. Берое остава с 12 пункта.

efbet Лига, 7 кръг, ст. "Царско село", София, Начало: 18:00 часа
Царско село - Берое 2:1

Голмайстори: 1:0 Карачанаков 21'; 1:1 Камбуров 40'; 2:1 А. Георгиев 71'