Чандъров отбеляза за Академика при голямо разочарование за Купата

Академика Клинчени отпадна от турнира за Купата на Румъния. Тимът загуби с 1:2 от втородивизионния Глория Бузъу след продължения в сблъсък от 1/16-финалите на турнира.

До заключителните минути на срещата гостите от Клинчени водеха с гола на Чандъров. В добавеното време обаче те допуснаха изравняване, а в 116-ата минута Глория вкара за 2:1 и продължава напред в надпреварата.

Юношата на Септември започна като титуляр за своя отбор и реализира в 28-ата минута за 1:0. Академика обаче не съумя да съхрани аванса си до края и допусна изравняване в първата минута от добавеното време на мача. Така двубоят навлезе в продължения.

Няколко минути, преди да се стигне до дузпи, Глория вкара победното попадение.