Трима нови футболисти ще бъдат обявени на "Тича" до дни. Това информира за Дарик радио и dsport изпълнителният директор на клуба Пламен Андреев.

До два дни официално ще бъдат обявени следващите двама футболисти. И двамата са дефанзивни полузащитници.Следващата седмица договор с клуба ще подпише и централен защитник.

С тяхното привличане новите футболисти в Черно море ще станат общо 6. Досега с клуба се обвързаха Венцислав Керчев, Александър Тодоров и Петър Андреев.

С това селекцията не приключва. Ще бъдат привлечени и офанзивни футболисти, като такива основно се търсят за фланговете. 

Черно море надви минимално Янтра в първата си контрола (ВИДЕО)

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS