Старши треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне сподели на пресконференцията си преди реванша с Барселона в Шампионската лига, че целта на тима му е да продължи напред.

"Дюшекчиите" спечелиха първия мач от 1/4-финалите на "Камп Ноу" с 2:0.

"Убедени сме от какво се нуждаем и към какво ще се стремим. Нашата цел е да продължим напред и ще играем мача, за да постигнем това", каза Симеоне.

"Тъй като играем срещу тях, знаем, че са много добър противник, но също така, че нашата цел е да продължим напред", продължи той.

"Всичко, което си представяме предварително, може да е просто пожелателно мислене. След това мачът започва и всичките ни мисли могат да бъдат забравени. Онзи ден имахме добро движение на топката, играхме много повече в тяхната половина, отколкото очакваха. Така че имаме вяра и увереност в това, което искаме, а именно да продължим напред", каза още наставникът на "дюшекчиите".

"Мисля за отбора, не мисля за съдиите. Те вече са подложени на огромен натиск, с много последици за решенията им, но аз не мисля за тях", добави Симеоне

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS