Орелиен Чуамени сподели, че Франция е била "превъзхождана във всяко отношение" при поражението си с 0:2 от Германия, и твърди, че мачът трябва служи за урок за отбора.

Флориан Вирц вкара най-бързия международен гол на Германия само след седем секунди. Второто попадение за Бундестима бе дело на Кай Хаверц.

Чуамени заяви пред френската телевизия TF1: "Мисля, че бяхме превъзхождани по всеки един показател".

"Не успяхме да приложим нашия план за игра. Изправихме се срещу страхотен отбор. Трябва да се справим по-добре, както индивидуално, така и колективно. Това е сигнал за събуждане, но няма нужда и да реагираме прекалено остро. Наясно сме с качествата си и сме уверени в тях", добави полузащитникът.

Германската футболна федерация е започнала преговори с Нагелсман за нов договор

Невероятен сезон за Вирц – ''гази'' в Байер, а сега постави рекорд за Германия (ВИДЕО)

Възродената Германия наказа заспалата Франция и превзе Лион със светкавичен блицкриг (ВИДЕО)

Австриец подобри рекорда на Подолски за най-бърз гол в международния футбол

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS