ЦСКА 1948 и Етър завършиха 2:2 под дъжда в приятелски мач

ЦСКА 1948 и Етър завършиха наравно 2:2 в контрола помежду си, играна под проливен дъжд Правец. Резултатът бе открит от софиянци в осмата минута, когато Даниел Младенов откри резултата. В 19-ата минута Пламен Крачунов изравни. След центриране отдясно последва разбъркване и бранителят успя да добута топката в мрежата на Димитър Тодоров.

В 66-ата минута Етър поведе с 2:1. Тогава Яни Пехливанов с глава прониза вратаря за втори път. В 74-ата ЦСКА 1948 изравни. Лазар Марин напредна в половината на Етър, подаде към Серкан Юсеин, който продължи към наказателното поле, където се получи рикошет от играч на "виолетовите" и топката се отби в гредата. След това кълбото се върна отново при Марин, който я прати в мрежата.