ЦСКА 1948 II постигна втора поредна победа в първенството на Втора лига, след като се наложи с 2:0 у дома над Марек Дупница в двубоят от десетия кръг на Втора лига. Борис Димитров откри резултата в 13-ата минута, а Марто Бойчев удвои аванса на домакините в 35-ата. И двата отбора се нареждат в средата на класирането.

В другите два мача, които се играха по същото време се получиха равни резултати. Фратрия Варна и Миньор Перник приключиха при 1:1 на стадиона в Албена, като гостите стигнаха до точката в заключителните минути. Фратрия заема 14-ото място във временното класиране а 12 точки, докато "чуковете" са пети с три повече.

Несебър и Лудогорец II приключиха при 2:2, като до 90-ата минута резултатът беше 1:1. В добавеното време първо гостите се разписаха, а секунди по-късно несебърлии изравниха. Дубълът на "орлите" заема второто място във временното класиране с 20 точки, като още няма загуба през сезона. Несебър е предпоследен с едва шест точки.