ЦСКА 1948 с разгромна победа над третодивизионен отбор, Охене с гол

ЦСКА 1948 постигна разгромна победа със 7:0 срещу Ямбол на градския стадион в Несебър. Головете за „червените“ отбелязаха Карлос Охене, Ангел Бастунов, Васил Шопов, Ивайло Климентов, Галин Иванов, а на два пъти се разписа Марио Топузов.

ЦСКА 1948 поведе с 1:0 в 8-ата минута, когато Карлос Охене с премерен удат отбеляза първия си гол за тима.

„Червените“ отбелязаха втори гол в 13-ата минута, когато Ангел Бастунов завърши отлична триходова комбинация между него, Топузов и Георги Русев.

ЦСКА 1948 поведе с 3:0 в 20-ата минута, когато Топузов се възползва от неразбирателство в отбраната на Ямбол.

Топузов вкара своя втори гол в контролата от дузпа в 37-ата минута, правейки резултата 4:0 за ЦСКА 1948.

Васил Шопов направи резултата 5:0 в 49-ата минута.

Ивайло Климентов се разписа в 73-ата минута, а Галин Иванов оформи крайния резултат в контролата в 87-ата минута.

След категоричния успех, в събота тимът пътува за Алания, Турция, където ще проведе втори тренировъчен лагер между 22 януари и 6 февруари и ще изиграе нови пет контролни срещи.