От ЦСКА обявиха, че събраната сума в кампанията за Любослав Пенев е близо 10 000 евро (9855,30 с точност). Кампанията обаче продължава и от „червения“ клуб насърчават незакупилите фланелки да го направят от фен шопа на улича „Солунска“ 12.
Ето какво написаха от ЦСКА:
Армейци,
Благодарение на всички вас, които се включихте в кампанията със специалните фланелки в подкрепа на Любослав Пенев, към момента събраната сума възлиза на 9855,30 евро /19 275 лв.
Вашата съпричастност и подкрепа показват още веднъж какво означава да си част от червеното семейство.
Кампанията продължава! Всеки, който все още не е закупил фланелката, може да го направи в официалния клубен магазин на ул. Солунска 12, във фен магазина на Сектор Г, както и онлайн – само и единствено в Sector G Ultra' Shop.
Заедно сме по-силни!
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS



