Хебър спечели с 3:1 гейма (27:25, 22:25, 25:19, 25:18) гостуването си на ЦСКА в среща от 11-ия кръг на Суперлигата.

След успеха носителят на Купата на България запази лидерската си позиция в класирането. Гостите показаха по-добра игра и заслужено стигнаха до победата, макар че „червените“ не се дадоха без бой.

Най-резултатен за Хебър в срещата бе Брадли Гънтър, който се отчете с 23 точки, докато Николай Къртев добави 17 точки. За ЦСКА топреализатор бе Димитър Димитров с 29 точки.

По същото време Левски постигна чиста победа с 3:0 (28:26, 25:16, 25:11) срещу Пирин Разлог. За успеха Боян Йорданов и Александър Николов отбелязаха по 10 точки.

В другия мач от шампионата по волейбол Монтана отвя Нефтохимик 2010 Бургас с 3:0 гейма (25:17, 25:22, 25:20).