Креативният халф на Испания – Дани Олмо, коментира различни теми, свързани както с „Ла Фурия Роха“ и Барселона.
„Целта е да спечелим и двата мача. Не сме се класирали математически, така че целта е да си осигурим място на Мондиал 2026. Чувствам се важен играч за тима. Имаме фантастична група. Като семейство сме, вярваме си. Мисля, че това е в основата на успехите ни“, категоричен е Дани Олмо.
Той увери, че в отбора няма проблеми, въпреки напрежението между някои испански национали по време на Ел Класико: „Не сме говорили много. Тези мачове винаги се играят на 100% и са пълни с напрежение. Но сега сме концентрирани върху националния отбор и това, което трябва да свършим“.
„Отвътре не го усещаме. Клубът и федерацията мислят за най-доброто на играчите и не съм видял проблеми. Барса винаги е повод за коментари, но това не е нещо, което ни тревожи. Не усещаме това напрежение, за което се говори отвън“, каза Олмо за напрежението около Ламин Ямал.
„Срещу Селта беше много важна победа на труден за гостуване стадион. Мисля, че изиграхме страхотен мач. Като цяло ние в Барса се концентрираме върху нашата игра. Сега сме с националния отбор. Когато се върнем, ще мислим за Атлетико Мадрид и каквото предстои след това. Вярваме, че ако сме здрави и на 100 процент, държим съдбата си в собствените си ръце. Стилът на игра, към който се придържаме, е доказан. Понякога е по-добре, понякога по-зле, но ние вярваме в него. Няма причина да го променяме“, допълни Олмо.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS






