Нападателят на Бенфика Дарвин Нуньес е отхвърлил оферта от Манчестър Юнайтед, тъй като иска да играе в Шампионска лига.

Уругвайският нападател не спря да вкарва този сезон, като намери мрежата 32 пъти във всички турнири. Шест от попаденията бяха реализирани от него в Шампионска лига и той предизвика огромен интерес от топ отбори.

Пари Сен Жермен също се интересува от 22-годишния нападател.

От Манчестър Юнайтед са били готови да платят за Нуньес сумата от 67,8 милиона паунда, но уругваецът е отхвърлил офертата на „червените дяволи“, тъй като иска да играе в отбор, който ще участва в Шампионска лига през следващия сезон.

От Нюкасъл също са изпратили оферта към Нуньес, но той я е отхвърлил по същата причина. Тази новина е сериозен удар и за Арсенал, тъй като мениджърът Микел Артета също не крие своя интерес към голаджията.

ПСЖ набеляза млад уругваец за заместник на Мбапе

Нюкасъл предложи 50 милиона за Дарвин Нуньес

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS