Стадион "Българска армия" отговаря на всички изисквания, за да приеме тази вечер в 20:00 часа двубоя от втория квалификационен кръг на Лигата на  конференциите между ЦСКА и латвийския Лиепая, съобщиха „армейците“ чрез официалния си сайт.

Делегатът на срещата - Тугомир Фрайман  от Словения, инспектира за последно "Армията" и обяви това на виртуалната техническа конференция преди важния сблъсък.  Стадионът бе адаптиран спрямо всички изисквания на УЕФА за провеждане на футболни срещи в условията на пандемията от коронавирус.

ЦСКА ще играе в титулярния си екип с червени фланелки, бели гащета и червени чорапи, а футболистите на Лиепая ще бъдат в изцяло бяла екипировка. Стражът на българския представител ще бъде с графитено черен спортен екип, а стражът на противника - с жълто облекло.

Четиримата съдии на евромача са от Англия - Питър Банкс  (главен), Нийл Дейвис (първи асистент), Джеймс Майнуоринг (втори асистент), Робърт Джоунс (четвърти), а Владимир Антонов от Молдова ще изпълнява функциите на съдийски наблюдател.

Започва европътешествието на ЦСКА, Локо Пд и Арда

Али Соу получи златния си медал от Купата (ВИДЕО)

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS