Динамо Букурещ ще играе и през следващата година в румънския елит. Това стана факт, след като „червените кучета“ завършиха при нулево равенство в ответния двубой с Миеркуря Чук, след като спечелиха първата среща в Букурещ с 2:0.

Миеркуря Чук бе по-активният от двата тима през целия двубой, но Динамо Букурещ не само успя да опази аванса си от два гола от предишния мач, а и не допусна попадение във вратата си в реванша.

Миеркуря Чук стигна до гол  в срещата в 13-ата минута чрез Габор Макрай, но попадението му не бе зачетено след преразглеждане на ситуацията с ВАР заради засада в хода на нападението.

Георги Миланов, който има договор с Динамо до края на сезона, започна двубоя като титуляр и бе на терена до 75-ата минута, когато бе заменен от Кристиан Костин.