Добри новини в Барса: контузията на Гюндоган не е тежка, на линия е за мача с Бетис

dsport.bg

Медицинските изследвания, извършени от Барселона на Илкай Гюндоган са изключили сериозна контузия. Гюндоган получи удар в контролата на Германия с Франция, но ще е на линия за Шави. В областта на удара се е появила синина, която ще изисква изключителни предпазни мерки и изчерпателно наблюдение всеки ден, но по принцип той ще може да играе в събота от 22:00 срещу Бетис в петия кръг от Ла Лига.

Гюндоган трябваше да бъде заменен след 25 минута, след като падна лошо от значителна височина при скок от въздуха. Първите медицински тестове, проведени в Германия, вече изключиха костна травма, както съобщи временният селекционер на Бундестима Руди Фьолер. 

Стъпките по стълбичката на успеха на Барса според Деко

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS

Станете част от новата платформа на dsport!

Слушайте ексклузивните аудиоистории на Томислав Русев и Ирина Русева за най-щурите предавания на футболни мачове по Дарик радио, традиционен седмичен обзор с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и останалите звезди на футбола само в страницата на dsport в Patreon! Включете се тук

Прочетете още