Старши треньорът на Тотнъм Хотспър Томас Франк заяви, че има “голяма вероятност” Деян Кулушевски да се завърне в игра преди края на годината.
Кулушевски контузи дясното си коляно по време на загубата на Тотнъм с 0:2 от Кристъл Палас през май. 25-годишният футболист претърпя операция и пропусна финала на Лига Европа, в който Тотнъм победи Манчестър Юнайтед.
“Кулушевски е топ играч, винаги съм го харесвал, когато го виждах от далеч”, каза Франк преди мача на Тотнъм за Карабао Къп срещу Донкастър Роувърс в сряда.
“Той е ключов играч за нас, ключов футболист за мен. Вместо да посочвам точен месец, просто искам да се върне възможно най-скоро. Медицинските специалисти и Кулушевски работят много усилено по този въпрос. Няма да е утре, но се надявам, че няма да е много далеч”, продължи наставникът на “шпорите”.
Рандал Коло Муани и Бен Дейвис няма да могат да играят срещу Донкастър поради “леки” контузии.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS