Доминик Янков: На нас основната ни цел са групите на Шампионската лига

Халфът на Лудогорец Доминик Янков говори пред медиите преди втория двубой на разградчани срещу Сутиеска от квалификациите за Шампионска лига. В първата среща "орлите" победиха черногорците с 2:0.

"Както каза и старши треньорът, според мен домакините ще бъдат в първите минути компактно отзад. Те изостават в резултата и един момент ще трябва да атакуват. Което ще означава и повече пространства за нас", заяви 22-годишният футболист.

"Ние не подценяваме нито един мач. Тренираме през седмицата на 100 процента и се опитваме да правим това, което тренираме. Смятам, че всички сме готови за мача утре и ще подходим по най-професионалния начин, отговори Янков на въпрос дали отборът е достатъчно зрял, за да не допуска изненади.

"Наистина резултатът е коварен, но ние ще се опитаме още от първите минути да натиснем съперника, така че да е по-лесно за нас.

На нас основната ни цел са групите на Шампионската лига. Но първо трябва да караме мач след мач, така че утре се надявам да си свършим работата", добави Янков.

Анте Шимунджа преди Сутиеска: Домакините ще заложат отново на стабилна защита и контраатаки