Футболните първенства приключиха, но сега е време да насочим нашето внимание към националните отбори. В рубриката efbet БЛИЦ прогнозираме първите мачове в Лигата на нациите, както и двубоя за участие на Световно първенство между Шотландия и Украйна.

200 лв. Начален Бонус Спорт от efbet!

Екипът на dsport води с 15:14 победи най-вече поради серията, която направи Николай Ганчев. Сега той ще се изправи срещу един от редовните ни участници Костадин Калудов, който вече има опит в рубриката.

Двамата заложиха на изключително високи коефициенти, а „колонката“, която Костадин направи е наистина впечатляваща.

Пробвайте се и вие с прогнозите!

Миналата седмица един от вас позна 4 от 5 мача и това е Борис Бухчев, който получава право да участва в рубриката.

Очакваме вашите прогнози като коментар под видеото ни във Facebook или YouTube, а ако сте достатъчно добри може да получите възможност да участвате в рубриката и да спечелите награда от efbet.

Мачовете тази седмица са:
Шотландия – Украйна
България – Северна Македония
Грузия - Гибралтар
Испания – Португалия
Белгия - Нидерландия

Всички епизоди от рубриката гледайте ТУК!

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS